Šachisté na Grand Prix Zl. kraje

Šachový turnaj GP Zlínského kraje žáků
V sobotu 23. května se čtyři žáci naší školy zúčastnili čtvrtého turnaje Grand Prix Zlínského kraje žáků v rapid šachu ve Vsetíně. Turnaj se konal v Mramorovém sále v zámku. Žáci byli rozděleni do tří věkových kategorií.
V prostřední kategorii obsadil Martin Krištof 10. místo, Karel Pekárek skončil na 18. místě a Matyáš Kutálek na 19. místě z celkového počtu 30 hráčů.
V nejmladší kategorii se Emilka Potěšilová umístila ke konci druhé poloviny výsledkové listiny.
Prosadit se v tak velké konkurenci žáků, kteří pravidelně trénují v šachových oddílech mnohem více, je i tak pro naše hráče velkým úspěchem.
Všem našim šachistům děkujeme za účast v tomto turnaji. Organizátorům děkujeme za perfektně připravenou akci a panu Vojtěchu Potěšilovi za doprovod žáků na turnaj.
Jiří Krupa






