Absolventi


skolak2Školní rok 1998/1999

tř.uč. Mgr. Beáta Vodáková

Jaroslav Bača, Zuzana Bačová, Roman Bechný, Jitka Černochová, Martina Denková, Lucie Facová, Monika Hlavicová, Leona Juřičková, Veronika Lušovská, Lukáš Najbrt, Helena Pajdlová, Eva Paprstkářová, Jaroslav Stančík, Kateřina Stáňová, Ludmila Tvarůžková, Jakub Vémola, Marie Weingartová, Věra Zavičáková, David Žarlok, Josef Malík


Školní rok 1999/2000 

tř.uč. Ing. Hynek Mikušek

Kateřina Bartošková, Marie Černochová, Petr Daněk, Marika Ferdová, Jana Furová, Alžběta Haikerová, Daniela Hamplová, Jana Konvičná, Andrea Koudelová, Jakub Matas, Anežka Pekárková, Pavel Přikryl, Zuzana Svobodová, Tomáš Žarlok, Dana Juřicová, Aleš Šobora, Petr Mokroš


Školní rok 2000/2001

tř.uč. Ing. František Maliňák

Lenka Bechná, Josef Černoch, Tomáš Dřímal, Jiří Foltýn, Vlastimil Janovský, Jan Kabiesz, Hana Kostuchová, Jan Kratochvíl, Tomáš Kristek, Jiří Měsíc, Veronika Najbrtová, Martina Pajdlová, Jaromír Paprstkář, Martin Rusek, Hana Sulovská, Petra Václavíková, Zdeněk Válek, Kristýna Weingartová, Klára Žilinská, Jana Bartošková, Veronika Cahová, Ondřej Matas


Školní rok 2001/2002

tř.uč. Mgr. Jiří Krupa (do 8.tř),Ing. Maliňák(9.tř)

Marta Cabáková, Jan Daněk, Patricie Dřímalová, Petr Foltýn, Vojtěch Haiker, Marie Hlavicová, Věra Hoffmanová, Jitka Janovská, Radek Jemelík, Pavel Kratochvíl, Kateřina Kubíková, Andrea Měsícová, Jana Mitrová, Kristina Nohavicová, Jana Nováková, Kateřina Palyzová, Kamila Ráčková, Ondřej Rusek, Anna Stančíková, Tomáš Vémola, Jan Vrchovský, Karel Zavičák


Školní rok 2002/2003

tř.uč. Mgr. Beáta Vodáková

Daniel Both, Stanislav Černoch, Lenka Doláková, Aneta Furová, Radek Holman, Filip Chlevišťan, Eva Juřičková, Petr Kalich, Martin Krištof, Vladimíra Kuchaříková, Jiří Malušek, Daniel Novák, Klára Piperková, Martin Tocháček, Lucie Tocháčková, Markéta Vémolová


Školní rok 2003/2004

tř.uč. Mgr. Vladimíra Orságová

Markéta Břízová, Marek Caha, Zdenka Černochová, Jan Dobiáš, Petr Fojtů, Marie Kratochvílová, Hana Martinátová, Lucie Škařupová, Marie Vajglová, Petr Novák


Školní rok 2004/2005

tř.uč. Ing. František Maliňák

Eliška Dřímalová, Bohumír Kratochvíl, Eva Mitrová, Dana Pištělková, Marie Svobodová, Marie Žilinská, Lukáš Žlebek, Marek Bartošek, Markéta Kubějová, Daniel Škařupa, Nikol Perutková, Michaela Wiesnerová, Ondřej Svoboda, Renata Zajíčková, Veronika Matysková


Školní rok 2005/2006

tř.uč. Mgr. Jana Trefilová

Kristýna Cahová, Lucie Dobiášová, Andrea Gorejová, Petr Hoffman, Klára Krupičková, Josef Kvita, Veronika Palyzová, Jaroslav Pavela, Natálie Špalková, Simona Špalková, Ondřej Štefka, Pavla Václavíková, Terezie Vančurová, Terezie Žilinská, Tomáš Žilinský, Ondřej Hubník, Lenka Martinátová, Zuzana Stančíková, Anna Cholewová


Školní rok 2006/2007

tř.uč. Mgr. Beáta Vodáková

Jan Bártek, Eva Božková, Štěpán Caha, Václav Daněk, Michal Hanák, Marie Maliňáková, Radka Marjaková, Antoním Martinát, Barbora Mikušková, Jana Mikušková, Martin Pršec, Marek Tajzler, Jan Vančura, Vladimír Vaněk, Jana Vémolová, Klára Vémolová, Jana Barešová, Lukáš Tichý, Klára Marková, Michaela Pernická, Antonín Foltýn, Christiana Žibritová


Školní rok 2007/2008

tř.uč. Mgr. Anežka Zgabajová

Jiří Bek, Štěpán Černoch, Václav Haiker, Klára Hlavicová, Ondřej Kotlár, Jan Krupička, Petra Kundrátová, Martina Palyzová, Radka Šimčíková, Veronika Špalková, Markéta Šefková, Jan Tajzler, Barbora Vančurová, Silvie Vanniová, Jan Zetocha, Anna Žilinská, Johana Pištěcká, Stanislav Matyska, Barbora Pobořilová, Jakub Denk


Školní rok 2008/2009

tř.uč. Jana Komoňová

Jiří Bareš, Filip Denk, Kateřina Dobiášová, Marek Folta, Anna Hlavicová, Jan Hubník, Tadeáš Kvita, Monika Matysková, Daniel Mikušek, Kryštof Mikušek, Eliška Pavelová, Petr Pištělka, Lýdie Poláčková, Kateřina Skýpalová, Tomáš Sulovský, Žaneta Škrlová, Lucie Tajzlerová


Školní rok 2009/2010

tř.uč. Mgr. Beáta Vodáková

Petr Bartošek, Dominik Bořuta, Lukáš Dohnal, Vendula Fabiánová, Jan Hlavica, Petr Chaňo, Kristýna Ilková, Jan Janča, Anežka Maliňáková, Jan Mikala, Jan Obr, Klára Petrovická, Anna Štefková, Vojtěch Trusina, Jana Tvarůžková, Johana Vančurová, Aneta Zuzaňáková, Pavel Žilinský, Jaroslava Žlebková , Josef Kratochvíl 


Školní rok 2010/2011

tř.uč. Mgr. Marie Fialková, Mgr. Kateřina Pytlíková

Michaela Doleželová, Jan Hlavica, Aneta Ilková, David Kamas, Radim Kotlár, Anna Lukášová, Jitka Mikušková, Jakub Pavelka, Lucie Stodůlková, Eliška Štefková, Adéla Vančurová.


 Školní rok 2011/2012

 tř.uč. Mgr. Lenka Adámková

 David Bártek, Jakub Beránek, Martin Bezděk, Zuzana Haikerová, David Indrák, Veronika Kindlová, Daniel Kotlár, Tereza Lípová, Valentýn Lukáš, Lenka Makyčová, Štěpán Marek, Martin Mikušek, Petr Pavela, Václav Petrovický, Ludmila Pištělková, Petr Přádka, Dominik Skýpala, Ladislav Sulovský, Radek Sulovský, Radim Škrla, Matouš Trusina, Jakub Vlček, Radek Zuzaňák, Veronika Žilinská, Barbora Perutková, Klára Janýšková 


 Školní rok 2012/2013

 Tř. učitelka Jana Komoňová

Tomáš Baričiak, Jan Bek, Jan Beránek, Roman Černoušek, Štěpán Hlavica, Marie Hrabovská, Magdaléna Hruškovská, Miroslav Kašík, Kristian Knápek, Marek Mikušek, Aneta Obrová, Tomáš Palát, Libor Poláček, Anastázie Sedlářová, Marie Štefková, Klára Vančurová, Zdeněk Zajíček, Martin Žilinský.


 Školní rok 2013/2014

Tř. učitelka Mgr. Beata Vodáková

Eva Červenková, Jan Fialka, Anna Hutyrová, Ondřej Kindl, Marie Kunetková, Josef Lukáš, Kateřina Marjaková, Nikola Obrová, Vojtěch Palyza, František Pospíšil, Sabina Skalková, Anna Sulovská, Marek Svoboda, Karel Trusina, Sára Vančurová, Šárka Vlčková


Školní rok 2014/2015

Tř. učitel Ing. František Maliňák

Petr Baričiak, Marek Baroš, Martin Bartek, Tomáš Denk, Vojtěch Fuksa, Ladislav Haiker, Lukáš Hrabovský, Pavel Kašík, Štěpánka Kořístková, Michal Lípový, František Petrovický, Martina Přádková, Daniel Savko, Eliška Skýpalová, Jakub Ševčík, Adam Škorňa, Radomír Štefka, Šimon Vrána, Kateřina Žilinská, Valentína Knápková


Školní rok 2015/2016

Tř. učitel Mgr. Jiří Krupa

Ondřej Palát, Michael Beránek, Michal Obr, Ondřej Pospíšil, Samuel Bořuta, Petr Kunetek, Jiří Sadílek, Erik Minář, Michaela Matysková, Anežka Sedlářová, Magda Hutyrová, Jakub Skýpala, Monika Pobořilová, Ludmila Lukášová,  Miriam Vančurová, Marie Křenková, Kateřina Pavlíková, Adéla Vránová

Ve školním roce 2015/2016 odešla na SŠ žákyně Kristýna Jančová.

 

Školní rok 2016/2017

Tř. učitelka Jana Komoňová

Barošová Žaneta, Hrabovská Kamila, Indráková Jana, Jemelíková Lenka, Kopecká Marie, Kořístka Jan, Mikula Jakub, Pavlíková Michaela, Ševčíková Anna, Trusinová Alena, Veselý Daniel, Vrána Jonáš, Žilinský Petr

Ze sedmé třídy odcházejí na Gymnázium: Fuksa Matyáš, Kabeláčová Tereza, Kratochvíl Antonín